Odpowiedz 
Gry w które zamierzacie zagrać
10-01-2021, 16:30 22
Gry w które zamierzacie zagrać
W niniejszym temacie piszemy za jakie gry zamierzamy się zabrać.

Ja za megamana do dziś go nie ukończyłem.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2021, 16:34 30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2021 16:35 03 przez 8-bitowiec. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
RE: Gry w które zamierzacie zagrać
ja bym zagrał sobie na 2 pady z bratem.. (np contrę albo tmnt 3 ) ale od czasu wybuchu pandemii mnie nie odwiedza
czekamy na szczepionkę
10-01-2021, 16:37 29
(10-01-2021 16:34 30)8-bitowiec napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.ja bym zagrał sobie na 2 pady z bratem.. (np contrę albo tmnt 3 ) ale od czasu wybuchu pandemii mnie nie odwiedza
czekamy na szczepionkę

Szczepionka dawno jest tyle że nie przetestowana w pełni.

I możesz zagrać online z bratem tylko potrzebujesz nestopi 1.40 bo ona ma tryb hostowania gry.

10-01-2021, 16:38 58
dzięki
jutro będę go rozgryzać na pc.. bo teraz jestem na lapku
10-01-2021, 16:48 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2021 16:49 24 przez jeruka9.)
(10-01-2021 16:38 58)8-bitowiec napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.dzięki
jutro będę go rozgryzać na pc.. bo teraz jestem na lapku

A jaki model ?

Bo ja mam asusa k72jr i wszystko śmiga system ubuntu 18.04.5.

I retroarchem powinno się dać grać online tylko nie wiem jak z hostowaniem..

10-01-2021, 16:51 28
mam lapka lenovo, nowy za 2000 zł ale nie wiem jaki modeli :)
10-01-2021, 16:54 20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2021 17:03 31 przez jeruka9.)
(10-01-2021 16:51 28)8-bitowiec napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.mam lapka lenovo, nowy za 2000 zł ale nie wiem jaki modeli :)

Co do grania retroarchem tu:

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli używasz windowsa to użyj tego:

Cytat:HWiNFO Portable to niewymagająca instalacji wersja popularnego i przydatnego narzędzia służącego do identyfikacji i wykonywania prostych testów wydajności poszczególnych podzespołów w naszym komputerze.

Program dostarcza szczegółowych informacji na temat zainstalowanego w komputerze procesora, płyty głównej, pamięci RAM, karcie graficznej i dźwiękowej, monitorze, napędach, portach itp., a częste jego aktualizacje zapewniają obsługę nawet najnowszych urządzeń i technologii.

HWiNFO Portable umożliwia także kontrolę temperatury na poszczególnych komponentach w komputerze (o ile producent wyposażył je w tzw. sensory) oraz wykonywanie prostych testów wydajności i porównywanie je z wynikami w bazie, osiągniętymi przez komputery o innych konfiguracjach sprzętowych. Wszelakie wyniki pracy mogą zostać zapisane w postaci pliku tekstowego, CSV, XML i HTML.

Jest też drugi taki program:

Program dostarcza szczegółowych informacji na temat posiadanego procesora (nazwa, rodzina, cache, częstotliwość pracy każdego z rdzeni itp.), pamięci RAM w każdym ze slotów (producent, typ, rozmiar, częstotliwość, a nawet data produkcji, nr partii), płycie głównej, karcie graficznej i dźwiękowej, monitorze, dysku twardym, napędach optycznych i zainstalowanym systemie operacyjnym. Wynik pracy może zostać zapisany w postaci tzw. snapshota i otworzony na dowolnym komputerze

Co do szczepionki jeden artykuł znaleziony w sieci:

Odpowiedz