Odpowiedz 
Początek upadku Polski
29-04-2016, 15:33 00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2016 15:39 39 przez PegazusMaster.)
Post: #1
Początek upadku Polski
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

W zasadzie to każdy musi wiedzieć dlaczego w kraju panuje syf. Tylko Korwin mógł to dobrze ogarnąć w naszym okresie. Jaśniej się nie da. ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2016, 18:42 10
Post: #2
RE: Początek upadku Polski
Dopóki któryś z nich: Janusz Korwin-Mikke albo Paweł Kukiz nie dojdzie do władzy w Polsce to dalej nasz kraj będzie upadać:ściana: np. przez to, że ludzie za granicę wyjeżdżają.
Sam nie wiem dlaczego tyle ludzi głosuje na PIS i PO, a te partie mało dobrego robią.
Mam nadzieję, że w następnych wyborach wygra Kukiz albo Korwin (wolę Korwina, ale Kukiz też jest OK:jupi: ).
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2016, 06:14 20
Post: #3
RE: Początek upadku Polski
Zwłaszcza Kukiz. Żeby się dopchać do koryta wchodzi w układy z ludźmi, z którymi się nie zgadza ani nawet ich nie lubi, a później mówi co o nich i ich poglądach myśli. Dla mnie to kompletnie niewiarygodny "polityk", który zamiast robić to, co umie najlepiej (śpiewać), próbuje pokazać, że wszystko umie najlepiej.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2016, 16:43 59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2016 17:03 21 przez PegazusMaster.)
Post: #4
RE: Początek upadku Polski
(07-05-2016 06:14 20)Evil napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Zwłaszcza Kukiz. Żeby się dopchać do koryta wchodzi w układy z ludźmi, z którymi się nie zgadza ani nawet ich nie lubi, a później mówi co o nich i ich poglądach myśli.

On nie może nic innego zrobić niż wchodzić w układy z ludźmi systemu - bandą złodziei i nierobów. Nie może. To i tak ogromny akt odwagi, że głosi co o nich myśli. Lepper nie przeżył wykładając karty na stół na temat działań ludzi w sejmie.


Może zadać się z rzesza sympatyków, ale to niczego nie zmieni. To Polacy rozwalają ten kraj z własnej głupoty i to jest najbardziej gorzka prawda. Jeśli nie wejdzie między wrony i się nie przeciwstawi, a za nim kolejni nic tego kraju nie uratuje. Trzeba zmienić zasady rządzenia w tym syfie całkowicie i ktoś kto się nie przeciwstawi bandzie nierobów myślącej tylko o sobie - aka cały ten wielki okrągły budynek. Nie da się ich zmienić jeśli się nie wykruszy tego całego syfu i ich przekrętów zmieniając prawo, a z nim kickując złodziejską bandę. Ustrój monarchii ? Why Not. To byłby raj na ziemi gdyby kasa nie była kontrolowana przez setki nierobów, które tylko leżą i myślą o tym, by jak najwięcej grabić i okradać ludzi pracy - zachęcając swoich kolegów łapówkami do utrzymania władzy i tak się ten syf ciągnie.




Politycy niczego nie zmienią, bo to jest tak: Automatycznie wchodząc do partii musi podlegać ograniczeniom głowy partii. Nawet jeśli ma swoje idee, które chce wdrożyć one i tak nie przejdą i nie zostaną przedstawione, bo o nich decyduje głowa partii, a decyduje ona o tym, aby zrobić wszystko, by utrzymać bandę nierobów i własną dupę na stołku darmowego dojenia hajsu za nic nie robienie. Wszystko się ogranicza od lat do tego, aby utrzymać u władzy bandę nierobów i złodziei i wmówić Polakom, że jeszcze im się to podoba różnymi reklamami wyborczymi. Politycy nic nie zmienią to będzie dalej się ciągnąć. Jedyna osoba jaka jest Korwin, która może zmienić ten kraj jest deptana przez propagandę.
Jeśli nie banda muzyków, albo choćby ludzi pracy, która zacznie działać przeciw - złodziejskiemu ustrojowi - tak jak choćby Kukiz - to w tym kraju się nic nie zmieni. On zostanie rozsprzedany , bo tu chodzi tylko o to, aby banda nierobów mogła twierdzić, że rządzi - leżąc na dupach i kradnąc kasę choćby nawet podpisując układy byle by partie lub dane nieroby mogły na układzie skorzystać - nie państwo. Państwo jest nieważne przykładem jest TUSK. Polska od wieków jest grabiona przez samych Polaków - złodzejstwo i nieróbstwo. Liczą się tylko pieniądze, a nie kraj. Jeśli się go sprzeda to przecież za kasę mogą pojechać do innego prawda ? Takie myślenie ma ustrój władzy w Polsce. Serio - tylko zwykli ludzie mogą przeciwstawić się temu syfowi. Najmniej złe z tego całego syfu jest PIS kiedy to rządziło Polska notowała nieustanny przyrost gospodarczy - PO zagwarantowało Polakom niezłą katastrofę. Większość PO wców powinna gnić w pudle.

(06-05-2016 18:42 10)Mintusek napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Dopóki któryś z nich: Janusz Korwin-Mikke albo Paweł Kukiz nie dojdzie do władzy w Polsce to dalej nasz kraj będzie upadać:ściana: np. przez to, że ludzie za granicę wyjeżdżają.
Sam nie wiem dlaczego tyle ludzi głosuje na PIS i PO, a te partie mało dobrego robią.
Mam nadzieję, że w następnych wyborach wygra Kukiz albo Korwin (wolę Korwina, ale Kukiz też jest OK:jupi: ).

Nie masz nawet pojęcia jakim szambem jest PO i jak mocno ograbiło kraj.
PIS gwarantowało przyrost gospodarczy kraju na przyzwoitym poziomie dopóki kraj nie przejęła PO Banda złodziei, a teraz PIS ratuje kraj od szamba jakie zgotowało PO krajowi zadłużając kraj totalnie destrukcyjnie zatrzymując jego rozwój.
PO to jest gwarancja rozsprzedania całkowitego tego kraju w czasie szybszym niż możesz sobie to wyobrazić.
To co zrobiło PO będzie jeszcze dziesiątki lat "leczone" o ile nie wróci do "władzy" i nie rozsprzeda kraju całkowicie. Osobiście radziłbym zmienić prawo i zlikwidować inne partie, a wkrótce w ogóle partie w Polsce jako system władzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2016, 17:48 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2016 06:29 08 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Post: #5
RE: Początek upadku Polski
Mnie nie chodziło o to, że wchodzi w układy z ludźmi "z systemu" tylko o to, że nie miał zaplecza i wciągnął na swoje listy wyborcze ludzi z ruchu pseudo narodowego. Kazał nam na nich głosować, bo są "od niego", a teraz tłumaczy jacy to idioci i jakie mają idiotyczne poglądy. Może dla Ciebie jest to w porządku, dla mnie ktoś taki jest już skreślony, bo widać jak traktuje wyborców i jakie ma podejście - z byle kim, aby tylko do koryta (którym to tak strasznie się jeszcze niedawno brzydził). :P Co do PiS-u, to poświęcę im osobny akapit, bo nigdy na nich nie zagłosuję. Wiem tylko tyle, że Polskę czeka to, co stadniny koni i Telewizję Polską. Powolny upadek w imię prawa i sprawiedliwości. Wspomnisz moje słowa. :P Po prostu zmiany w gospodarce i dużych spółkach skarbu państwa będą widoczne trochę później.

Platforma jako partia miała po latach mało do zaoferowania, tym bardziej w koalicji z najbardziej zasyfiałą partią w kraju, jaką jest PSL (uwierz mi, wiem co mówię, ta partia tylko dlatego jest zawsze w sejmie, że generują i obsadzają swoimi tyle stołków, żeby siedzący na tych stołkach, plus ich rodziny i znajomi, to było około 5 procent głosujących, nie mają żadnego programu ani pomysłu na rządzenie).

W tej chwili nie ma w Polsce partii, na którą warto głosować. Lewica zdurniała, Platforma nie ma już nic do zaoferowania, bo przez lata rządzenia się w dupach poprzewracało. Petru i jego Nowoczesna na pewno by potrafili wzmocnić gospodarkę, ale zapominając o socjalu, co w kraju skrajnie biednych ludzi, byłoby dla wielu katastrofą. PiS, to szambo, który na spółkę z klerem rozmontuje kraj od środka, a ludzie się będą z tego cieszyć. Nie wiem czy zauważyłeś, że wygrali kolejne wybory tymi samymi obietnicami. Duda obiecał to samo, co później Szydło, która miała gotową teczkę z ustawami na sto dni rządu i zapewnienia, że kasę mają na to wyliczoną. Więc ktoś Cię tu kolego w zadek załadował, a Ty nadal wierzysz, że tak będzie dla Ciebie najlepiej. :P

Ja przed wyborami dokładnie przewidziałem scenariusz, Jarek już nie zaskakuje. W pierwszej kolejności media żeby ludzie za dużo nie wiedzieli, później po cichu urywanie po trochę z każdej obietnicy i sprawdzanie na ile można sobie pozwolić żeby nie tracić w sondażach (zamiast 500 na każde dziecko, dać tylko na drugie i kolejne. W ten sposób prezes banku, którego stać na utrzymanie piątki dzieci ma 2000 dodatku, a dwójka rodziców z dzieckiem, którzy mają 3000 miesięcznie i płacą półtora tysiąca za mieszkanie, nie mają nic. W dodatku dla bogatszych możliwość wykupienia obligacji skarbu państwa zamiast wypłaty natychmiast. Przez to za 15 lat zarobią kilkadziesiąt procent, akurat na lepszy start w dorosłość. Sprytna zagrywka, bo teraz budżet nie ucierpi aż tak, jeśli rzeczywiście ludzie to łykną, a za piętnaście lat niech się inni martwią z czego tym ludziom wypłacić. Zamiast obniżyć wiek emerytalny, zatrzymać, dopóki łajba nie pęka, to trzeba sprawdzić ile jeszcze może trzeszczeć). Dowalanie kolejnych podatków i opłat, ale nie dla księży. Podatek od wody dla elektrowni, za który zapłacimy my, nie prezesi elektrowni. Opłata medialna (tak to się ma nazywać?), bo tvp leci oglądalność i sponsorzy się odwracają. Przecież to, że przestają oglądać nie oznacza, że ludzie nie potrzebują telewizji Rydz and Jaro, tylko że wszyscy chętnie się na nią zrzucą. :P Mogę Ci nawet powiedzieć jak będą wyglądały kolejne miesiące/lata tych rządów. Jeśli sondaże zaczną spadać, to wejdzie ustawa obniżająca wiek emerytalny. Bo to i tak nie będzie ich problem w gruncie rzeczy. Im bliżej wyborów i gorsze sondaże, tym więcej reform, które pozornie uszczęśliwią lud. Kiedy nie będzie szans na kolejną wygraną, jedynym celem będzie pozostawienie smrodu dla kolejnej ekipy, żeby ludzie wspominali jak to im za Jarka było dobrze i dostatnio. Oczywiście wszelkie nowe opłaty i inne "dobre zmiany", będą przykrywane teczkami i taśmami.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 04:08 27
Post: #6
RE: Początek upadku Polski
Nie ma mnie co prawda obecnie w kraju ale przyglądam się temu co się dzieje. Odkładam sobie pieniążki na chatę bo za ok 5 lat mógłbym wrócić, kupic dom bez brania kredytu i sobie spokojnie żyć. No ale właśnie... spokojnie żyć. Da się?? A jak się nic nie zmieni/będzie gorzej niż jest to prędzej zabiorę stamtąd kobitę i mojego syna i będziemy sobie szukać szczęścia poza Polską. Bo rżnąć i wykorzystywać się nie dam. A patrząc na to co się dzieje to raczej ciężko myśleć pozytywnie o powrocie do kraju.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 18:32 50
Post: #7
RE: Początek upadku Polski
Nie wiem czy wiecie, że Wasz "minister środowiska" po cichu wstrzymał kontraktowanie łąk wokół Puszczy Białowieskiej, finansowane niemal od czasów upadku komuny z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Teraz rolnicy nie będą już dostawać pieniędzy za to, że żubry się u nich pasą. Czyli żubry czeka ten sam los, co dziki - prześladowanie i odstrzał, bo oczywistym jest, że za darmo nikt ich obecności nie będzie u siebie tolerował i oczywiście "naród będzie się domagał interwencji". Widać czynny myśliwy ma ochotę ze swoimi kumplami od flinty i flaszki ustrzelić większego zwierza. Nie wiem co im złego zrobiła ta Puszcza, że wycinają drzewa na handel i próbują ludziom obrzydzić żubry. Może to zemsta za brzozę, nie wiem, ale ręce opadają jak się patrzy na działania tego idioty.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 08:36 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2016 08:36 27 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Post: #8
RE: Początek upadku Polski
W ramach dobrej zmiany wszystkie tereny w kraju nieobjęte w planie zagospodarowania przestrzennego, są od pierwszego maja gruntami rolnymi. Nabyć je może jedynie rolnik lub... Kościół. Jest to prawie 3/4 całego terytorium Polski, w tym tereny w centrach miast.

Jeśli ktoś ma wątpliwości o jaką "ochronę ziemi" chodzi, to bardzo prosto to wytłumaczyć. Ceny gruntów rolnych na terenie całego kraju spadają, bo po pierwsze jest ich więcej, po drugie siła nabywcza jest mniejsza (gruntów tych nie mogą nabywać inwestorzy, którzy nie są rolnikami). Więc rolnicy ze wsi, którzy mieli zamiar sprzedać swoją ziemię, bo na przykład są już starzy i zmęczeni, emerytura za pasem, a dzieci się wykształciły i ani myślą wracać na wieś, dostaną mniej. Księża po promocyjnej cenie kupią "grunty rolne" w centrach miast, później się wypuści poprawkę do ustawy, bo przecież to absurd, że w centrum miasta jest wieś i pola uprawne. I te same tereny znów będą przeznaczone pod inwestycje tyle, że inwestorzy będą je już musieli odkupić od mafii, która zwie się u nas hucznie Kościołem, po cenach kilkakrotnie wyższych niż czarni je zakupili. Czymś trzeba spłacić to poparcie w wyborach. Przecież naród wszystko łyknie jak dostanie 500 plus i obietnicę wcześniejszej emerytury.

Nie wierzcie w to, co piszą w niektórych mediach, że to niespodziewany efekt tej ustawy. PiS głupi nie jest, efekt jest jak najbardziej (przez nich) spodziewany. To było celowe, perfidne działanie żeby taką ustawę błyskawicznie przepchnąć.

Mój świętej pamięci dziadek (żołnierz, patriota, żeby nie było, że jakiś rusok albo szwab) mówił "nie daj Boże żeby dożyć czasów, kiedy Polską będą rządzić księża, wtedy to już po nas". Na szczęście nie dożył, ale słowa zdają się być niestety prorocze.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2016, 08:20 56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2016 08:26 31 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Post: #9
RE: Początek upadku Polski
Żeby nie umknęło zwolennikom dojnej... wróć... dobrej zmiany. Dzisiaj miłościwie panujący głosują ustawę dającą podwyżkę wszystkim, których Prawo i Sprawiedliwość mogło posadzić na stołkach - od pani Premier, przez Prezydenta, po wojewodów i wicewojewodów, oraz pracowników administracji rządowej. Łącznie podwyżki będą nas (podatników) kosztowały 15-20 milionów złotych rocznie. Oczywiście Master of Puppets Jaro K. przykrył sprawę i tego samego dnia sejm zajmie się projektem ustawy o zmianie wieku emerytalnego. Tylko nie zdziwcie się, jeśli zamiast bezwzględnego 60 i 65, będzie 60 (w tym 35 lat pracy) i 65 (po 40-tu latach pracy). Bo przecież nie ma pieniędzy żeby spełnić obietnice w pełni (jak widać po podwyżkach), tak jak nie było żeby dać 500 złotych na każde dziecko. :P

Ed. na marginesie chciałem dodać podziękowania dla Powstańców Warszawskich za to, że nie zgodzili się na chamstwo i obłęd Ministra Obrony Narodowej. Brawo i wielki szacunek.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2017, 19:18 34
Post: #10
RE: Początek upadku Polski
Odświeżę temat. Media też kłamią np. pokazują że uchodźcy to niewinni ludzie a w rzeczywistości to mężczyźni. Młodzi mężczyźni. Zresztą sami możecie wpisać w internecie uchodźcy i pokażą się zdjęcia młodych mężczyzn. Czasem wściekłych. Nie należy wierzyć niektórym mediom np. TVN czy gazecie wyborczej. Słyszałem że TV Trwam jest prawdomówną telewizją jedną z niewielu.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości