Odpowiedz 
Pytania dotyczące TNG Pegasus
07-09-2020, 13:24 49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2020 09:02 22 przez jamwalvidyu3. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
Post: #1
Pytania dotyczące TNG Pegasus
Wciąż próbuję zrozumieć, jak wszystko poszło. Gwiezdna flota badała urządzenie maskujące (i fazujące), gdy byli jeszcze na mocy traktatu, który wyraźnie zakazał im tych opracowań. Następnie, gdy na statku testowym spadło gówno, zatuszowali także bunt i późniejszą utratę technologii. Teraz, gdy się ponownie wynurzył, gwiezdna flota chce go ponownie złapać.

Jak na razie dobrze, ale to, co naprawdę martwiło mnie w tym odcinku, to picard. Jak mógł nie założyć olbrzymiego buta w dupę za ujawnienie romulanom tajnego planu gwiezdnej floty? Wyglądało na to, że gwiezdna flota wiedziała, że ​​jest to sprzeczne z traktatem, ale i tak poparła rozwój urządzenia maskującego, a także poparła całkowite zatuszowanie sytuacji, jak mogliby zareagować na to, co zrobił Picard? Gdybym miał zgadywać, założyłbym, że został niehonorowo zwolniony natychmiast, a jednak widzimy go tydzień później, wciąż pilotującego ten sam statek i nie okazującego żadnych oznak niepokoju.Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.


Poza tym Picard był naprawdę ostry dla Rikera podczas tego odcinka. Ciągle go przesłuchiwał, bardzo surowo, w poszukiwaniu informacji, które, jak już wcześniej zorientował, zostały sklasyfikowane z góry. Nawet wiedząc o tym, wciąż rzucał rikera na węgle, jakby mógł odpowiedzieć na którekolwiek z pytań. Picard grozi „przewartościowaniem struktury dowodzenia na tym statku”, jeśli riker nie powie mu, co się dzieje, po tym, jak już powiedział mu, że otrzymał rozkaz od admirała, aby nie mówił. To znaczy, jeśli riker powie Picardowi, co się dzieje, jest przejebane, a jeśli nie powie Picardowi, co się dzieje, jest przejebane. Wydawało się, że to prawdziwy śmiech ze strony mojego i prawdopodobnie większości naszego ulubionego kapitana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie dotyczące etyki Pegaza: olekhabiter7 0 76 04-09-2020 09:09 40
Ostatni post: olekhabiter7
  Chiśka konsola pegasus Banana Soldier 0 91 30-08-2020 12:00 44
Ostatni post: Banana Soldier
  Pegasus vs Dendy vs NES PAL Jendrej 4 536 04-10-2019 20:10 38
Ostatni post: magdakowalska48@gmail.com

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości