Wątek zamknięty 
Regulamin
09-12-2008, 17:43 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2015 10:45 39 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Post: #1
Exclamation Regulamin
1. Na forum panuje wolność słowa, jednak bezwzględnie ważne jest poszanowanie godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników (W postach nie należy odwoływać się do podziałów rasowych, religijnych, płciowych, wiekowych, itp. w sposób, który mógłby godzić w wartości innych użytkowników).

2. Staraj się nie używać wulgaryzmów oraz słów powszechnie uznawanych za nieetyczne. Polski język jest na tyle bogaty, że spokojnie można się bez nich obejść ;) Zachowaj kulturę słowa a będziesz dobrze postrzegany przez innych użytkowników.

3. Pamiętaj, że forum nie jest śmietnikiem. Jeśli Twój post ma być napisany tylko dla nabicia licznika, nic nie wniesie do dyskusji, po prostu go nie pisz.

4. Postaraj się pisać na temat, nadmierny i uciążliwy off-top często zabija dyskusję. Sprawy prywatne załatwiaj przy użyciu Prywatnych Wiadomości, nie zaś "na oczach" ogółu.

5. Nie nadużywaj wielkich liter w tytułach wątków oraz postach. Nadmierne "kolorowanie" czcionki też nie jest wskazane.

6. Zanim założysz temat, sprawdź czy na forum nie znajduje się taki sam, bądź podobny, w którym możesz poruszyć interesujące Cię zagadnienia.

7. Zabronione jest reklamowanie na forum stron o tematyce NES/Famicom/Pegasus. Wszystkie gry wydane na NES są już na naszej stronie, więc linkowanie z innych stron nie jest potrzebne.

8. Surowo zabronione jest podawanie linków do nielegalnego oprogramowania, bądź stron szkodliwych dla działania komputera (np. zawierających wirusy lub wyskakujące okienka).

9. Zabronione jest również linkowanie do stron o tematyce pornograficznej, jak też rozpowszechnianie treści z tym związanych.

10. Sygnatura nie jest miejscem na reklamowanie własnej/cudzej strony, bloga, kanału na YT itp., jest do tego wydzielone miejsce na forum oraz okienko w profilu (Panel użytkownika -> edytuj profil -> strona domowa).

11. Na forum zabronione jest wklejanie linków referencyjnych w postach, bądź sygnaturach. Dział "Wasze strony www, fora, blogi, kanały... " również nie służy do podawania tego typu linków.

12. Administrator i moderator mają prawo do edytowania bądź usuwania postów łamiących regulamin. Autor usuniętego posta ma możliwość zapytania o powody usunięcia (używając PW), jeśli moderator lub administrator nie napisał wyjaśnienia w wątku.

13. Administrator i moderator są przede wszystkim UŻYTKOWNIKAMI forum, jak wszyscy są zobowiązani do przestrzegania regulaminu.

14. Skargi na pracę moderatorów należy zgłaszać do mnie, przy użyciu prywatnej wiadomości, pisząc konkretny argument przeciwko danej decyzji moderatora. Można to również zrobić w wątku "Skargi na pracę moderatorów/administratora", znajdującym się w dziale "Komnata Evila". Wszczynanie "awantur" poza tym wątkiem, będzie karane ostrzeżeniem, bądź banem.

Za nieprzestrzeganie postanowień Regulaminu forum, użytkownicy będą ponosić konsekwencje. Od ostrzeżenia (za drobne wykroczenia), przez ban na nick (zablokowanie czasowe dostępu danego użytkownika do forum), aż po ban na IP (zablokowanie bezterminowe dostępu do forum użytkownikowi wchodzącemu z danego IP, bez możliwości zarejestrowania nowego konta).

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości