Wątek zamknięty 
Serwer
04-11-2014, 22:29 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2014 22:29 38 przez fap. Powód: Drobne poprawki)
Post: #1
Serwer
Zauważyłem w kilku tematach, że korzystacie z serwera z limitem transferu, i to za horendalne pieniądze. Nie myśleliście o przeniesieniu go gdzieś indziej? Nie mam w zamiarze tu reklamować niczego, ale jest masa serwerów, gdzie nie obowiązuje limit transferu, i są wiele tańsze niż obecny. Pomyślcie nad tym, szczególnie przy takim ruchu jaki jest. Czekam na odpowiedź administracji, bardzo chętnie się wypowiem w temacie, mimo, że jestem nowym userem :)

<m-o> Myślę, że ten dział jest bardziej odpowiedni do tego wątku :P

edit:

sorry, nie pomyślałem wstępnie o dziale, mimo wszystko proponuję dyskusję :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2014, 06:11 02
Post: #2
RE: Serwer
Po pierwsze - nie ma takiej potrzeby, nie wykorzystujemy limitu nawet w 50 procentach, gdybyśmy się zbliżyli do górnej granicy, to limit można zdjąć niewielkim kosztem. Po drugie - nie ma drugiej solidnej firmy, która by oferowała możliwość "wpłacania" przez smsy. Strona nie zarabia i nigdy nie będzie, bo nie taki jest jej cel, utrzymuje się w całości z datków od użytkowników. Gdyby mi przyszło (może kiedyś tak będzie) opłacać ją w pełni z własnej kieszeni, to bym szukał najtańszej opcji, póki co lepsza jest najwygodniejsza. Po kolejne - nie zawsze najtańsze oznacza lepsze, spójrz na przetargi przy budowach dróg. Przez sześć i pół roku były może dwie dłuższe awarie, jedna spowodowana zmianą maszyn, o obydwu poinformowali wcześniej. Bardzo rzadko dochodzi do jakichkolwiek awarii. Jednym słowem "nie".

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości