Odpowiedz 
najgorsza gra na pegasusa
25-05-2018, 19:40 06
RE: najgorsza gra na pegasusa
Cheetachmen i tak jest najlepszą grą z całej składanki. I chyba jedyną w którą dało się grać dłużej niż pół minuty.

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2018, 21:11 04
Bo się nie wieszała :F
28-05-2018, 20:51 56
Kilka innych też się nie wieszało, tyle, że nie dało się grać, albo po prostu były bez sensu. Tutaj przynajmniej dało się w miarę płynnie iść do przodu:F

[img][/img]
03-10-2019, 18:57 05
(10-08-2014 18:11 16)kocipopek napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Być może mój post wywoła oburzenie, niesmak, nienawiść, zacisk zwieraczy lub problemy z erekcją, ale dla mnie jednym z najgorszych tytułów na Pegasusa jest legendarny PacMan. Ciągle gramy na jednym poziomie. Jedyna różnica między levelami jest taka, że zarówno my, jak i nasi przeciwnicy biegamy szybciej. Identyczne zdanie mam co do gry, która również jest już legendą, a mianowicie Galaxian.

Nieprawda, prędkość jest cały czas taka sama :p Jedyne, co się zmienia, to ilość owocków na dole, a to też tylko do pewnego momentu :p

Te gry są portami z automatów. Gracz miał na celu natrzaskać jak najwięcej punktów, a gra jak najwięcej monet. Poza tym wyprzedziły Famicoma o kilka lat, więc już w momencie premiery były z lekka przestarzałe.

Ale popykać sobie parę partii od czasu do czasu można. Nie powiedziałbym, że to złe gry. Szczególnie Galaxian, bo Pac-Man mnie też trochę wkurza swoją mechaniką, nigdy go nie lubiłem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-10-2019, 14:47 04
Hmmm ciężko mi powiedzieć, chyba wszystkie gry lubiałem jakie miałem ;v
01-06-2020, 18:45 23
Ja chyba jestem bardzo wybredny i mam specyficzny gust, bo dla mnie jakieś 80% gier to śmieci.
Najgorsze są jakieś chińskie gierki domowej roboty z tragicznym sterowaniem, albo jakieś Super Maruo (nie mylić z Mario),
potem większość tych najstarszych, prostych gier, którymi były wypchane stare składanki, łącznie ze 168,
wszystkie shoot 'em upy typu leci statek kosmiczny lub samolot i strzela,
logiczno-refleksowe typu tetris, dr. Mario itp.
I uważana, nie wiem czemu, za kultową, przereklamowana seria Castlevania. Co w niej takiego super? Idziemy do przodu wykonując jeden ruch machnięcia batem. Nie ma fajnej animacji postaci, nie ma ciekawych zagadek, nie ma dobrej muzyki, po prostu nuda... Nie rozumiem czym się wszyscy tak podniecają.
Żeby nie było, że jestem malkontentem, który nie lubi niczego. Są bardzo fajne gry, ale myślę, że wszystkie gry na Pegasusa, które uważam za godne uwagi zmieściłyby się w pięćdziesiątce.
03-06-2020, 12:20 02
Super man
chodzi się takim knypkiem.

Circus Charlie.. oszczędna grafika, mozna było zrobić to lepiej

03-06-2020, 13:24 14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2020 13:40 05 przez jeruka9. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
(03-06-2020 12:20 02)8-bitowiec napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Super man
chodzi się takim knypkiem.

Circus Charlie.. oszczędna grafika, mozna było zrobić to lepiej

Nie zapominaj o a boy and his blob i grze joshua.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
16-06-2020, 14:15 22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2020 14:16 01 przez 8-bitowiec. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
podobnie oszczędna grafika i animacje
ale ta średniowieczna muzyka Japonii jest fajna

17-06-2020, 15:29 41
W Legend of Kage gra się całkiem przyjemnie, daleko tej grze do najgorszej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz